• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ym Rent A Car

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Osman Yüksel Serdengeçti Caddesi No: 51/7 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aktoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 382 07 96

İnsanlara sunduğu konforlu ve çok kullanışlı ulaşım araçlarıyla çok tercih edilen firmamız Ym Rent a Car birmilyonnokta.com üyesi olmanın sevincini sizlerle paylaşmakta. Antalya Kepez'de hizmet veren firmamız a'dan z'ye hemen hemen her marka ve modelde aracı hizmetinize sunmaktadır. Sunduğumuz konforlu temiz ve hasarsız araçlarla rahatsız olmadan hem uzun yolu hem de kısa yolu hiç hissetmeden bitirdiğinizi fark edeceksiniz.

Bizler sadece araç kiralama değil aynı zamanda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktayız. Araca ihtiyaç duyduğunuzda aracı kiraladım da yorgunum, nasıl onca yolu gideceğim diye düşünmektense şoförlü araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Yeni araç kiralamak için bir gün öncesinden veya birkaç saat öncesinden firmamıza gelmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden arayarak da araç kiralama işlerinizi halledebilirsiniz. Aracınızı bir günlüğüne kiraladınız, fakat bir günün sonunda iki gün için de lazım olduğunu fark ettiğiniz. Bu durumda gene olduğunuz yerden telefonla arayarak öbür gün içinde araç kiralama işleminizi yaptırabilirsiniz.

Tek derdi sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunmak olan Antalya araç kiralama müşterisinin dilek, öneri ve şikâyetlerini göz önünde bulundurmaktadır. Sizlerin ışığında daha iyi hizmet vermek adına tecrübe sahibi olduk. Yine Sizler sayesinde edindiğimiz bu tecrübeyi sizlere hizmet vermek adına sunmaktayız. Ym Rent a Car olarak tüm enerjimiz ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Bizi tercih edin ve daha konforlu yolculuk yapın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR