• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörem Cağ Kebap

Adres :

Osmangazi Emek Adnan Menderes Mah.selviler Sok No: 18 Bursa/osmangazi Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Yıldırım

E-Posta Adresi :

ayhannnn91@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 271 88 62

Cağ kebabı, adını serviste kullanılan cağ şişinden almıştır. Oğlak veya kuzu etinden yapılan bu geleneksel lezzetimizi tatmak için Erzurum’a kadar gitmenize gerek kalmadı. Bursa halkı için bizler bu lezzeti memleketinden alıp sofralarınıza getirdik. Bursa restaurant denildiği zaman akla, ustalarımızın elinin marifeti ile müşterilerimizin odak noktası olan Yörem Cağ Kebabı salonumuz geliyor. Oldukça temiz ve ferah olan salonumuzda yemeğini dışarıda yemek isteyen müşterilerimiz için bahçemiz vardır. Dilerseniz tek dilerseniz de arkadaşlarınızla, ailenizle sofralarımızda yer alabilirsiniz. Araçla gelen müşterilerimiz için de otoparkımız bulunmaktadır. Salonumuz müşterilerimizin rahat edeceği konfordadır.

Yüzde yüz kuzu eti yanında, tandırda pişen sıcacık lavaş ekmeği ve kadayıf dolması ile sofralarınızı lezzetle süslüyoruz. İşin ilmini bilen ustalarımızın özenle çalışması sizlere bu lezzeti sunmamızın en güzel nedenidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bu lezzeti memleketinde yiyormuşsunuz gibi emek ediyoruz ve servise sunuyoruz. İsterseniz lavaş arasında isterseniz porsiyon olarak sofralarınıza getiriyoruz. Üstelik fiyat olarak da sizi ve cebinizi şaşırtıyoruz. Çünkü bizler istiyoruz ki bu yöresel lezzetimizi adıyla, tadıyla sofralarımızda yiyin. Cağ kebabı denildiği zaman şu an olduğu gibi ileride de aklınıza Yörem Cağ Kebabı gelsin. Hem lezzet ile hem de salonumuzun ve çalışanlarımızın sıcaklığı ile sizlerin tercihi olalım.

O zaman yöresel lezzetlerle dolu bir gün geçirmeye ne dersiniz? Güler yüz, samimiyet ve saygı ile yapılan hizmetimizle sizleri Yörem Cağ Kebabı salonumuza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR