• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörükoğlu Otomotiv

Adres :

Kemalpaşa Mah. 7419/12 Sok. No: 102/a Pınarbaşı ( 5. Sanayi Sitesi ) İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kocagöbek

E-Posta Adresi :

yorukogluotomotivizmir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 877 90 36

Whatsapp 2:

0 (552) 877 90 35

Yörükoğlu Otomotiv, İzmir oto yedek parça ve aksesuar satışı alanında faaliyet gösteren ve işletmelerin tanıtımlarını yaparak yeni iş fırsatları yakalayabildikleri birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde birçok otomotiv firması gittikçe karmaşık ve farklı maddelerden ürettikleri araç parçaları dikkat çekmektedirler. İlerleyen teknoloji, üretim ve tasarım teknikleri sayesinde tamiri oldukça zorlu hale gelen birçok parça, bunun yerine değiştirilmek zorunda kalınmaktadır.

Özellikle Alman ekolüne ait araçlarda çok görülen bu durum, araçların doğru ve düzenli bir bakımla uzun süre hiçbir sorun çıkarmadan kullanılabilmesi sayesinde araç sahiplerini üzmemektedir. Ancak, parça değişimi yapılması gereken durumlarda uygun fiyatlı orijinal parça bulabilmek oldukça zor bir iş haline gelmektedir.

Müşterilerine orijinal ve uygun fiyatlı yedek parçalar sunmak için faaliyet gösteren Yörükoğlu Otomotiv, başta Volkswagen ve ona bağlı olan Skoda ve Seat markalarıyla beraber Audi parçaları üzerine uzmanlaşmıştır. Müşterilerine kullanılmamış, sıfır parçalar sunan işletme aynı zamanda çeşitli sebeplerle trafikten çekilen araçların sağlam, kullanılabilir parçalarının da satışını gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine Bornova’da hizmet veren işletme, ellerinde bulunmayan parçaları da hızlı ve ucuz bir fiyatla tedarik edebilmekte, müşterilerinin aradıkları bütün parçaları, en kaliteli ve uygun maliyetlerle çok fazla dolaşmadan bulmalarını sağlayarak hem maddi hem de vakit olarak avantaj sağlamaktadır. Sektörde yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren Yörükoğlu Otomotiv, her aksam ve bölge için orijinal ve çıkma yedek parçaları bulabileceğiniz yegane işletmelerden biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR