• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yücel Güzellik Merkezi & Bayan Kuaförü

Adres :

Adnan Menderes Mahallesi 949. Cadde No: 5/d Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Özdemir

E-Posta Adresi :

yucelozdemir@yaani.com

Whatsapp 1:

0 (542) 489 50 75

Salonumuz Yücel Güzellik Merkezi & Bayan Kuaförü, birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezi ve kuaför sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamak kolay bir iş değildir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru anlayarak bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Bizler müşteri odaklı hareket ederek yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sektörde hizmet verdiğimiz süre boyunca kendimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Zamanla daha iyi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Salonumuzda geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Değerli kadın müşterilerimiz için her zaman sağlığa uygun, güvenilir, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini korumak adına çalışmalarımızda özenle ve dikkatle hareket ediyoruz. Keçiören üzerinde bulunan salonumuzu güvenle tercih edebilirsiniz.

Güzellik merkezi ve kuaför salonumuzda farklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Saç kesimi, saç boyama, saç tasarımı ve saç bakımı yapıyoruz. Aynı zamanda profesyonel cilt bakımı hizmeti, leke tedavisi hizmeti veriyoruz. Tırnak bakımı ve takma tırnak uygulaması yapıyoruz. Kaş tasarımı ve kirpik bakımı yapıyoruz. Özel gün ve davetler için salonumuzu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda günlük kullanım için de salonumuzun verdiği hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Güzellik merkezimizde kişiye özel ürünler kullanılıyor. Tek kullanımlık ürünler birden fazla kullanılmıyor. Birden fazla kullanım için uygun olan ürünler ise temizlenerek kullanılıyor. Salonumuzda hijyen kurallarına uyarak çalışıyoruz. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Doğru fiyat aralığında vermiş olduğumuz hizmetten faydalanmak için sizler de salonumuzu tercih edebilirsiniz. Bizler en güzel ve güvenilir çalışmalarla Ankara güzellik merkezi sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR