• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüksel Emlak Akşehir

Adres :

Selçuk Mahallesi 32809 Sokak No: 10/c Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Yüksel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 665 01 66

Emlak sektöründe hizmet veren Yüksel Emlak Akşehir isimli firmamız, Konya’da hizmet sunan birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Arsa, konut alım satımı gibi hizmetlerinin güvenilir emlak firmalarından alınması büyük bir önem arz etmektedir. Güvenilir olmayan firmalarla anlaştığınız takdirde hem maddi hem de manevi kayıp yaşamanıza neden olarak sizleri zarara uğratabilir. Biz, yıllardır bu sektöre emek vermiş bir firma olarak, sizler için kaliteli hizmeti profesyonel kadromuzla, oldukça uygun fiyatlar karşılığında sunuyoruz.

Kat karşılığı arsa alım satımı, villa kiralama hizmeti, ofis kiralama hizmeti, daire satışı hizmeti gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti için bizleri tercih edebilirsiniz. Talep ve beklentileriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alanında uzman ve tecrübe sahibi kadromuzla sizlere hizmet sunuyoruz. Üstelik hizmetlerimizi makul fiyatlar karşılığında sağlıyoruz. Bu nedenle aradığınız hizmeti güvenle bizlerden alabilirsiniz.

Konya emlak sektöründe hizmet vermekte olan firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemli bir husus olup, sizlerin memnuniyetini korumak ve Konya’daki en kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sunmak temel hedeflerimizdir. İstek ve ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Sizler de üstün kaliteli hizmeti, oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında almak istiyorsanız, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Gayrimenkul hizmeti için başka adres aramayın. Sizleri adresimizde bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR