• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yükseliş Platform Kiralama

Adres :

Ankara Cad. No: 35/a Sütçüler Mah. İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@yukselisplatform.com

Whatsapp 1:

0 (533) 302 62 04

Whatsapp 2:

0 (535) 367 18 06

Firmamız İzmir vinç ve forklift sektöründe sahip olduğumuz geniş makine parkurumuz ile tedarikçilerimize hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Faaliyet alanımız iş makinesi ve vinç kiralama hizmetleri vermektir. Bu bağlamda yükleme, boşaltma, temizlik, ağır vasıta araçlarının çekilip kurtarılması, nakliyat ve ağır nakliyat işleri vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar alanında uzman çalışma personelimiz, operatörlerimiz ve son teknoloji makine parkımız ile bölgemizin lider firmalarından biri olduk. Sektörde yılların kazandırdığı ticari deneyim, tecrübe ve özverili çalışmalarımız ile bugünkü bulunduğumuz konuma geldik. Bulunduğumuz konumda öncelikli çalışma ilkelerimiz güven, özveri ve dürüstlüktür.

Firma olarak platform kiralama sektöründe ulusal ve uluslararası gelişmelerin yakından takipçisiyiz. Dolayısıyla makine parkımızda birbirinden farklı ve özel platform çeşitlerimiz yer almaktadır. Makaslı platform, araç üstü sepetli platform, dikey platform, teleskopik platform, örümcek platform modellerimiz ile 5 metreden 90 metreye kadar olan yüksekliklere ulaşabilmekteyiz. Dolayısıyla fabrika bakım ve onarım işleri, inşaat şantiyeleri, yüksek metrajlı binalara ulaşım gibi pek çok alanda profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Firma olarak tedarikçilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en hızlı ve en kolay çözümleri sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda en modern ve en gelişmiş platformlarımız ile daima tedarikçilerimizin yanındayız. Gelişimci ve yenilikçi bakış açımız ile hızla değişen dünyamızın teknolojik gelişmelerinin yakından takipçisi ve uygulayıcısıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR