• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yula Büfe Tostçu Halil

Adres :

Çamdibi Mah. 284. Sok. 33/b Sanayi İçi Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Yula

E-Posta Adresi :

halilyula31@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 513 70 69

Muğla fast food sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan salonumuz; bölgemizin en meşhur tost ve ızgara salonlarından birisidir. Bununla birlikte salonumuzda arzuya göre kahvaltı ya da serpme kahvaltı hizmeti de verilmektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar lezzet ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet sunduk. Kendimize özgü damak tadımız ile bölgemizin en çok rağbet gören tost ve ızgara salonu olduk. Bugüne kadar sağlık ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde koruduğumuz bu hizmet kalitemizi bugünden sonra da aynı şekilde devam ettirmek arzusundayız.

Salonumuzun gerek mutfak bölümü gerekse salon bölümünde tüm hijyen ve temizlik kurallarına en azami ölçüde dikkat edilerek hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte salonumuzda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kırmızı ve beyaz et ürünleri gıda güvenliği standartlarına uygundur. Menülerimizin sunumuna kadar her aşaması titizlikle hazırlanmaktadır.

Alo paket sipariş hattımızdan bize ulaşarak ev ve iş yerlerinize kişisel ya da toplu tost ve ızgara siparişi verebilirsiniz. Hızlı servis anlayışımız ile en kısa sürede siparişlerinizi adresinize ulaştırmaktayız. İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı hizmet anlayışımızdaki başarımızın temelini oluşturan ana etkendir.

İşletme olarak içinde yer aldığımız bu geniş fast food sektöründe hizmet kalitemiz ile devamlılığımızı sürdürmek başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde farklı tat ve sunumlarımız ile standartların dışına çıkarak daha geniş kitlelere hitap etmek arzusundayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR