• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yumak Petshop

Adres :

İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No: 88 / A İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Tolan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 647 02 40

Evcil hayvan günlük ihtiyaçlarını kestirmek bazen zor olabilir. İnsanlar gibi farklı karakterlere sahip olabilen özellikle kedi ve köpekler, bazı mamaları sevip, bazılarından nefret edebilirler. Bu durum bazı hayvan severler için bazen çileden çıkartıcı olabilir zira minnoşun bir mamayı bayılarak yemesinden sonra o mamanın tekrar bulunamaması sıklıkla yaşanabilen bir sorundur. Veya kaybolan, tamamen parçalanan bir oyuncakta aynı etkiyi yaratabilir. Bundan dolayı hem ürün gamı geniş hem de stokları dolu bir petshop birçok hayvan severin hayallerini süsler.

Müşterilerimiz mamaların yanında, ufak köpekler ve kediler için dayanıklı taşıma kutuları, kuş kafesleri, kediler için rahatça tırmanacakları ve üzerinde yatabilecekleri raflar, tırnaklarını kullanabilmeleri için tırmalama aksesuarları ve oynayabilmeleri için onlarca çeşitte oyuncak, sadece minnoşların değil, istemsiz bir biçimde döktükleri tüylerin toparlanabilmesi için temizlik ürünlerinin satışını da gerçekleştiriyoruz.

Biz Yumak Petshop olarak hayvan severlerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Ümraniye’de İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Müşterilerimize hizmet verirken ilk kuralımız asla maliyet odaklı yaklaşımlarla sağlık sorunlarına yol açabilecek hiçbir ürünü raflarımıza koymamaktır. Mama ısmarlayan müşterilerimizin evlerine teslimatları kendi araçlarımızla gerçekleştirerek minnoşların aç kalmaması için elimizden geldiği kadar hızlı çalışıyoruz. Sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca kaliteden ödün vermememiz ve eğitimli, tecrübeli ve özverili çalışma arkadaşlarımız sayesinde müşterilerimizle bağ kurmayı başardık ve bu bağı uzun yıllar güçlendirerek ticaret hayatımıza devam ettirebilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR