• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yumurcak Çocuk Oyun Evi

Adres :

Mehmet Rıfat Kazancıoğlu Mah. Süleyman Karakuş Sok. No: 4/c Yeni Beşevler Kilis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kulakoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 021 99 09

Whatsapp 2:

0 (553) 019 77 87

Yumurcak Çocuk Oyun Evi ekibi olarak verdiğimiz çabanın karşılığını çocuklarınızın geleceğinde bulacağınız için önemli derecede değer verilmesi gereken bir alanın birmilyonnokta.com üyesi olarak ön ayakçılığını yaptığımızı ve daha iyisi için büyük çabalar sarf ettiğimizi söylemek isteriz. Çocuklarınızın ilk andan beri öğrenmeye oldukça açık olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Her zaman algıları açıktır ve bir şekilde çevresinin etkisi altında kalırlar. Dolayısıyla bu bilginin bilinçli kullanılması demek, çocuklarınızın geleceği adına önemli bir adım atmışsınız demektir.

Kilis eğitim alanında ihtiyaç duyduğunuz bu alanda sizlerin faydalanmasını umutla bekliyoruz. Birçok sebebe bağlı olarak çocuklarınızı bu oyun alanlarına, temel eğitim alanlarına vermeniz gerekebiliyor. İleriye dönük güzel sonuçlar almanız sizler için ve özellikle çocuklarınız için oldukça önemli. Eğlenerek öğreten bir sistem dahilinde hizmet vermeye çalışıyoruz ve bunu temel alarak ilerlediğimiz için onlardan biri gibi davranan bir psikoloji uyguluyoruz.

Her türlü adımın oldukça dikkatli atılması gerektiği konusunda titiziz ve bunun inceliklerine yönelik detaylı çalışmalara yürütmekteyiz. Attığımız her adım birçok özelliği çocukta doğurabiliyor ve onun biçimlenişinde büyük rol oynuyor. Bunun farkında olmadan destek olmaya çalışmak tam bir olumsuzluk oluşturur. Bu kalitenin farkına varmanız bizler için oldukça kolay bir durum. Onun için sizleri hemen tesisimize davet ediyor ve yerinde gözlemler yapmanızı da tavsiye ediyoruz. Bu şekilde daha rahat hizmet alacağınızdan eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR