• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Dondurma Pasta Cafe

Adres :

Atatürk Mah. Çiftlik Sok. No: 10 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neslihan Kosif

E-Posta Adresi :

neslisanly@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 301 95 11

Pastane sektöründe hizmet veren Yunus Dondurma Pasta Cafe birmilyonnokta.com üyesidir. Sektörümüzde sizlere sunduğumuz kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla sizlere tüm hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kaliteli hizmet sunmayı misyon edinerek ilerlediğimiz bu sektörde geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Yılların deneyimine sahip usta ve ülger yüzlü personellerimizle sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere farklı hizmetler sunmaktayız. En hijyenik koşullarda en kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak sizlerin sağlığına öncelik vermekteyiz. Pastanemizde; tatlı çeşitleri, yaş pasta çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, dondurma çeşitleri ve daha pek çok lezzeti sizlerle buluşturmaktayız. Damak tadınıza hitap eden bu lezzetleri bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Pastanemizde sizlerin özel günlerine yakışacak şekilde pastalar hazırlamaktayız. Talepleriniz doğrultusunda sizlere özel pastalar hazırlamaktayız. En özel günlerinize küçük dokunuşlar yapmaktayız. Talep ettiğiniz takdirde sipariş almaktayız. Tüm hizmetlerimizi sizlere makul fiyatlarla sunmaktayız. En kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri kesintisiz bir şekilde sizlere hizmetlerimizi ulaştırmayı başardık. Bugün de sizlerin desteğiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler