• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yunus Koltuk Döşeme

Adres :

Konaklı Mah. 26. Sok. No: 5 Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Aksoy

E-Posta Adresi :

aksoy_yunus07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 163 82 28

Evimizin en önemli eşyası olarak koltuklar gerek dış yüzeyleri gerekse iç iskeleti bakımından zamanla eskiyebilmektedir. Dolayısıyla mobilya sahipleri, koltuklarının değişmesine ihtiyaç duymaktadırlar. Mobilya fiyatlarının fazlasıyla pahalı oluşu ve yarattığı masraf ise maalesef aile ekonomisine zarar verebilmektedir. Yunus koltuk döşeme olarak sizleri gereksiz masraflardan kurtararak koltuklarınızı adeta yeni alınmış gibi bir görünüme kavuşturarak yeniliyor ve yıllar boyu kullanma imkânı sunuyoruz.

Koltuk döşeme işlemi büyük özen ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Antalya koltuk döşeme sektöründe yer alan firmamız, sizlerin memnuniyetini en üst seviyede karşılayabilmek için gerekli donanım ve deneyime sahiptir. Sektörün en tecrübeli ustalarının yer aldığı çalışma kadromuz ile koltuğunuzun yeni bir görünüme kavuşması ve dayanıklılığının artması adına oldukça yoğun çalışmalar sürdürmekteyiz. Dilediğiniz takdirde, koltuklarınıza sadece şıklık değil; kir tutmayan, su çekmeyen, yanmayan özelliklere sahip fiber kumaşlarımız ile ekstra özellikler de kazandırmamız mümkündür. Siz firmamızda bulunan yüzlerce desen ve çeşitten koltuğunuza en çok yakışan ve en kaliteli kumaşları seçme imkanına sahip olurken bizler de size en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olacağız.

Yunus koltuk döşeme olarak aile bütçenizi yeni koltuk alma maliyetinden kurtararak, sizlere koltuk yenileme alanında en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Talepleriniz ve gereksinimler doğrultusunda koltuklarınızın iskelet yapısından döşemesine kadar etkili bir değişim gerçekleştirebilmekteyiz. Eğer sizler de avantajlı fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR