• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yusuf Oto Elektrik ve Tamir

Adres :

Selvili Tepe Mahallesi Erbiller Sanayi Sitesi C Blok No: 2 ( Ankara Asfaltı Üzeri ) Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Delikbaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 522 97 43

Whatsapp 2:

0 (553) 301 27 34

Yusuf Oto Elektrik Ve Tamir adı altındaki firmamız birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük hayatta her insanın neredeyse her gün kullandığı araçlarda elektrik tesisatı çok büyük bir önem arz etmektedir. En basit şekilde bu önemi açıklamak gerekirse elektrik tesisatı sorunlu bir araç çalışma sorunundan tutunda sileceklerin çalışmasına kadar büyük sorunlar yaşayacaktır. Bu sebeple araçların elektrik tesisatı düzenli olarak kontrol edilmeli ve sorunları giderilmelidir.

Manisa oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermeye devam eden Yusuf Oto Elektrik Ve Tamir firması olarak çalışmaktayız. Çalıştığımız çevrede alanın öncülerinden olan firmamız size kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Sektöründeki bu başarının temel sebebi ise müşteri ilişkilerindeki olumlu ve güvenilir yapısıdır. Alanında en kaliteli hizmeti vermek gayesinde olan firmamız bu doğrultuda mesleğinin de başarılı, gerekli eğitimi olan ve deneyimli insanlar ile çalışmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve soruları doğrultusunda çalışan ve bunları uzun ömürlü, kaliteli ve güvenilir bir şekilde çözmektedir. Verdiğimiz hizmetleri de müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyat politikası ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ve bu politikanın dışına çıkmamakta aktif şekilde sürdürmektedir. Güvenilir çalışma ve kalitenin adresi olan firmamızdan hizmet almak için tek yapmanız gereken tamirhanemize gelmek veya diğer irtibat yolları ile bize ulaşmaktır. Unutmayın sizin aracınız bizim aracımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR