• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yüzen Oto Kurtarma

Adres :

- Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yüzen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 359 53 91

İstediğiniz her saat yardım isteyebileceğiniz firmamız Yüzen Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyesidir. Balıkesir yol yardım firmaları arasında yer alan firmamız yol yardım ve çekici hizmetleri vermektedir. Hem Balıkesir’de hem de çevresinde müşterilerimize destek oluyoruz. Firmamız uzun zamandır sektörde çalışmalarına devam eden, zaman içinde öncü konuma gelmiş bir firmadır.

Araç arızası ve kazanın ne zaman başımıza geleceğini bilemeyiz. Bu yaşanması istenmeyen kaza ve arıza gibi durumlarda firma olarak her zaman destek olmak için hazırız. Aracınız kaza yaptığında ya da arıza yaptığınızda ilk aramanız gereken yer oto kurtarıcı firmalarıdır. Firmamız saat kaç olursa olsun bizlere ulaştığınızda bulunduğunuz yere mümkün olan en kısa sürede ulaşırız. Sizlerin isteğine göre isterseniz o yerde isterseniz de firmamızda aracınıza müdahale ederiz. Servis ağımız her geçen gün büyümektedir, uzakta olduğunuz zamanlarda da kaygılanmadan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız her marka model araçtan anlayan, eğitimlerini tamamlamış, çözüm odaklı ve hasar arıza analizini iyi yapan uzman kişilerdir. Firmamız iki önemli prensiple çalışmalarına devam etmektedir. Bunlardan birincisi ve olmazsa olmaz dediğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri kitlemizin artması müşteri memnuniyetini sağlamayı başardığımızın göstergesidir. İkinci prensibimiz ise çok önem verdiğimiz kaliteli hizmettir. Araçlarımız ihtiyaç olabilecek her türlü donanıma sahiptir. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışırız. Bizlere whatsapp hattımızdan her zaman diliminde ulaşabilir destek isteyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR