• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zafer Otomotiv ve Madeni Yağlar

Adres :

Cumhuriyet Caddesi Paşa Alanı Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 9. Sokak No: 9 /1/4 Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Salman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zafer.salman@gmail.com

Otomotiv sektöründe öncü bir kuruluş olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan taşıma araçların yönelik verdiğimiz hizmetlerle temel ihtiyacınızı gideriyoruz. Bunları, kurulduğumuz günden beri kaliteli ve güvenceli hizmetimizden taviz vermeden yerine getirdik. Böylelikle zamana yenik düşen değil yıllara meydan okuyan bir firma olmanın gururuyla bugünlere geldik. Her geçen gün kendini yenileyen bir firma olduk ve sektörümüzde emin adımlarla ilerledik. Sizlere sunduğumuz hizmetleri deneyimli ve güler yüzlü personelimizle taçlandırdık. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak öncelikli prensibimiz oldu.

Balıkesir otomotiv sektöründe büyüyen bir firma olmanın övüncünü yaşıyoruz. Bu yolda siz müşterilerimiz bizim ilham kaynağımız ve en büyük destekçimiz oldunuz. Bizler de bu teveccühlerinize karşılık vermeyi ve beklentilerinizin ötesinde hizmetlerle sizleri her zaman şaşırttık. Kalitemiz ve sunduğumuz hizmetlerin güvencesiyle ticari kazancın ötesinde bir firma olduğumuzu gösterdik.

Bütçenize uygun fiyatlarla sizleri her yönden memnun etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Motor yağı satışı, antifirizli cam suyu satışı, madeni yağ satışı, castrol motor yağı satışı gibi çeşitli hizmetlerle oto yağ servisi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Web sayfamızda yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilir, dilek ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca bizler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Varlığımızı borçlu olduğumuz siz müşterilerimizin olumlu geri dönütleri bizler için son derece önemlidir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR