• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zaher Pasta

Adres :

Sakız Ağacı Mahallesi İstanbul Caddesi No: 62/a Bakırköy/istanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necati Bozan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zaherekler@gmail.com

Tarifsiz mutluluklar bir parça tatlıyla başlar. Tatlıya kim hayır diyebilir ki? Hem de çikolatanın vücuttaki serotonin değerini yani mutluluk hormonu seviyesini kayda değer ölçüde arttırdığı bilinir ve bilim insanları tarafından kanıtlanmışken. Şekerleme, pasta, çikolata, krema hayatlarımızın her güzel anına ve özel gününe eşlik etmekte. Bu bir tesadüf olamaz. Bu ayrılmaz birliktelik biz insanların her mutluluğu ağız tatlandırarak taçlandırmak istememizden kaynaklanmakta. Ne demişler, tatlı yiyelim tatlı konuşalım!

Firmamız siz değerli müşterilerimizin özel anlarına enfes pasta ve tatlılarıyla eşlik etmektedir. Bu birlikteliğimizden ve sizlerin mutluluğunu kendi gizli tariflerimizle arttırabilmekten öylesine mutluluk, kıvanç ve gurur duyuyoruz ki! Söz, nişan, doğum günü ve özel gün etkinliklerinizde başvurabileceğiniz Bakırköy pasta arayışınız son buldu.

Pastacılık ve pastane sektöründe lider firmamız tatlı yenecek yer arayışınıza son veriyor. Özellikle ekler konusunda çok iddialıyız. Müşterilerimizin damak zevkini zenginleştirip yüzlerinde gülümseme ile kendilerini uğurlamak başlıca hedefimizdir. Söz pastası tasarımı ve nişan pastası tasarımı hizmetimizle çiftlerimizin en özel günlerinde de yanı başınızdayız.

Çeşitli çocuk pastası tasarımlarımız ile minik misafirlerimizin de gözdesi olduğumuzu belirtmek isteriz. Rengarenk şeker hamurundan yapılan leziz tasarımlarımız doğum günü organizasyonlarınıza renk katacak. Yoğun çikolatası, hafif kreması ve mükemmel kıvamdaki hamuruyla ekler üretimimiz göz doldurmaktadır. Kilo ile ekler siparişi ve satışımız mevcuttur. Sütlü tatlı çeşitlerimizi ve kurabiye çeşitlerimizi de denemenizi tavsiye ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR