• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zahir Ticaret

Adres :

Saltuklu Mahallesi Atalay Caddesi No: 23/1a Dadaşkent Erzurum » Aziziye(Ilıca)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emirhan Demir - Ali Demir

E-Posta Adresi :

dadaszehir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 529 17 05

Whatsapp 2:

0 (534) 289 25 29

Zahir Ticaret olarak sizlere verdiğimiz hizmet, bakımını ve onarımını yaptırmanız gereken aletler için büyük önem taşıyor diye birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere üstün bir hizmet sunmak istedik. Yaptığımız iş birçok kişinin büyük gereksinim duyduğu bir alanı ilgilendiriyor. Çünkü bu gibi bakımları yaptırmamanız durumunda daha da büyük sorunlar yaşamanız yüksek olasılık oluyor. Bunları yaşamanızı kesinlikle istemeyiz ve bizlerden destek almanızı isteriz. Dolayısıyla bu kaliteyi yaşamak sadece sizin elinizde.

Erzurum tesisat ve bakım onarım alanında çalışan kişiler olarak petek temizlikleri, sıhhi işlemler, duşa kabin işlemleri, doğalgaz tesisatı işlemleri ele alıyoruz ve istenilen sonuçlara en hızlı şekilde ulaşıyoruz. Bu gibi işlemleri uygularken hızlı hareket etmek gayet önemli bir faktör olarak göze çarpar. Çünkü sizlerin bu sorunlarını çözene kadar bir mağduriyet yaşamanızı istemiyoruz. İşlemler bitene kadar beklemeniz söz konusu olabiliyor. Onun için hızlı hareket etmek gerekiyor.

Günümüz teknolojisinde işlemlerimizi daima yenilikçi bir şekilde sürdürmek zorunda olduğumuzu gayet iyi biliyoruz. Çünkü bu gibi işlemler yenilenen tekniklerle ve yenilenen teknolojiyle ele alınmadığında kalitenin de gerisinde kalmış oluyor. Dolayısıyla diğer firmalar arasında bir fark yaratmak ise gayet zorlu bir duruma dönüşmüş oluyor. Onun için bu sorunları aşan bir firma olarak bizlerden hizmet almanızı gayet önemsiyor ve en kısa zamanda sizleri işletmemize bekleyerek her türlü konuda bilgi alıp işlemlere başlamanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR