• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zedefoğlu Römork

Adres :

Çamlıca Mah. No: 16 Konya » Hüyük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Zedef

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zedefbayram42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 549 00 25

Firmamız Zedefoğlu Römork birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Firmamız yılları aşkın bir süredir aktif biçimde tarım makineleri imalatı ve satışı gerçekleştirmektedir. Ülkemizde en çok faaliyet gösterilen sektörlerden biri olan tarım sektöründe ihtiyaç duyulan birçok makinenin imalatını kalite standartları gereğince en yüksek düzeyde sunmayı hedefliyoruz.

Konya makine imalatı ve satışı sektöründe rakipsiz bir anlayışla ilerleyen firmamız, müşterimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda adımlar atmaktadır. Bu doğrultuda sektörde en sık ihtiyaç duyulan ve talep edilen römork boyutları ve çeşitlerini doğru biçimde saptayarak üretimlerini sağlıyoruz. Bünyemizde çalışmakta olan her bir çalışma arkadaşımızla sizlere doğru ve etkili bir satış süreci sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özellikle tarım sektöründe yük taşımak için oldukça tercih edilen römork çeşitlerini en kaliteli hammaddeleri kullanarak imal ediyoruz. Bu ürünleri talep edilen bölge ve firmalara seri biçimde gönderiyor ve kullanılmasını sağlıyoruz. Damperli römork, zirai aletler ve tarım makineleri tasarım ve imalatını profesyonel bir anlayışla tamamlıyor ve seri üretim sağlıyoruz.

Firmamız Zedefoğlu Römork ailesinin öncelikli hedefi hiç kuşkusuz, sektörde ihtiyaç duyulan alanda doğru bir şekilde rol oynamaktır. Biz bu doğrultuda yürüttüğümüz tüm çalışmalarda sizlere faydalı içerik ve üretimler sunabilmek adına hizmet kalitemizi genişletmeye devam ediyoruz. Sizler de satın almak istediğiniz römork çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak istersiniz firmamızla iletişime geçerek, hizmet süreçlerimiz hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR