• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zehra'nın Mutfağı Restoran Kafaca

Adres :

Kafaca Kaplancık Mahallesi Kafaca Kaplancık Sokak No: 272/c Muğla » Yatağan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hidayet Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 205 14 94

Whatsapp 2:

0 (506) 137 43 35

Muğla’da hizmetlerine devam eden Zehra'nın Mutfağı Restoran Kafaca adlı firmamıza ait bilgilere birmilyonnokta.com adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açıldığımız ilk günden beri müşterilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerimizde maksimum kaliteye ulaşmayı hedefleyerek çalışmaktayız.

Anadolu mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini sektörde uzun yıllar çalışarak yorumlama yeteneğine ulaşmış aşçılarımızla hazırlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Modern, kaliteli ve konforlu bir şekilde tasarlanmış olan restoranımızda rahat bir şekilde sevdiklerinizle birlikte tadına doyum olmaz vakitler geçirebilirsiniz.

Yöresel ev yemekleri, çorba, kahvaltı gibi birçok farklı konseptteki tatların yer aldığı zengin menümüz sizlerin damak zevkine hitap edecektir. Hizmetlerimiz cebinize uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Sağlığınızı önemsiyoruz. Lezzetlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Restoranımızın mutfağında hazırladığımız tüm ürünlerde mevsiminde taze olarak toplanmış, mevsim dışı zamanlarda ise özenle seçilerek dondurulmuş malzemeler kullanılmaktadır. İşletmemiz hijyen belgesine sahip çalışanlarımız tarafından düzenli olarak temizlenmektedir.

Müşteri beğenisini en yüksek seviyede tutmak amacıyla Muğla restaurant sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Hedefimiz sizlerin takdir içeren geri dönüşleriyle ve çevrenizdeki insanlara tavsiyeleriyle gün geçtikçe büyüyerek alanında lider bir firma olmaktır. Günümüzde açılan birçok restoran çalışma standartlarını belirlerken bizleri örnek almaktadır.

Firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak sipariş verebilir ya da restoranımızda yer ayırabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmanız için sizleri de restoranımızda görmekten büyük memnuniyet duyarız. Müşteri ağırlamak bizim işimizdir. Ayrıcalıklı hizmetlerimizle kendinizi özel hissedeceğiniz dakikalar yaşayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR