• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zen Gelinlik Moda Evi

Adres :

Topçu Mah. 1489.cad No: 4/47elvankent Çarşı Kat: 2 Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevgi Can

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 977 42 81

Whatsapp 2:

0 (505) 977 42 81

Düğün toplum olarak gelenek göreneklerimizin önemli bir parçasıdır. Her erke ve bayanın hayallerini güzel bir düğün yapmak süsler ve bu aslında bir süreçtir. Nişanı, nikahı, kınası, düğünü ve daha pek çok detayı bu sürecin bir parçasıdır. Bayanlar için bu aşamaların her birinde kıyafet ayrı bir önem arz eder. Her kademede organizasyonun en güzeli olmayı hak eden kızlar bunu makyaj ve kıyafet ile rahatlıkla sağlayabilirler. Ankara Etimesgut’ta faaliyet gösteren Zen Gelinlik Moda Evi işletmemiz ile bu alanda uzun yıllardır profesyonel çalışmalara imza atıyor, kişiye özel tasarımlarımız ve uygulamalarımız ile her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar üretiyoruz.

Ankara giyim sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yıllar önce ilk adımımızı attığımız andan bu yana yoğun ilgi görüyor, çiftlerimizin en güzel anlarına eşlik ediyoruz. Sürekli gelişen ve zenginleşen alanda bizler de kendimizi geliştiriyor, her yılın modasına uygun ürünleri stoklarımıza taşıyarak istekleri karşılıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunarak her zevke ve tarza hitap etmeyi başardığımız gibi kişiye özel dikimlerimizle de özel talepleri karşılayabiliyoruz.

Firma olarak alanında uzman, deneyimli, tecrübeli, yetenekli bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını gözetmekte, en uygun çözümleri tam da söz verdiğimiz zamanda hazır ederek hiçbir aksamaya mahal vermemektedir. Nişanlık, bindallı, abiye, kaftan, buket, gelin aksesuarları, nikah şekeri ve daha fazlası bünyemizde bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR