• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zena Mimarlık

Adres :

Ataşehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Akınel

E-Posta Adresi :

bakinel1907@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 501 69 49

Whatsapp 2:

0 (532) 501 69 49

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet vermekte olan Zena Mimarlık firması olarak bizler standart mimarlık çalışmalarının ötesinde yaratıcı kimliğimizle siz müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Sizlerle kusursuz bir iletişim kurmaya özen göstererek beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilmek için geliştirmiş olduğumuz İstanbul iç dekorasyon sektöründeki çalışmalarımızda proje aşamasında karşınıza çıkardığımız modellemelerin uygulamada gerçeğe en yakın haliyle karşınıza çıktığından emin olmanızı da sağlıyoruz.

Anahtar teslim projeleri de yürütmekte olan bir mimarlık ofisi olarak bizler iç dekorasyon alanındaki 10 yıla yakın süredir devam eden tecrübelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Vizyonunuza uygun şekilde yaptığımız üretimlerimizde her zaman taleplerinize öncelik vererek hedef kitlenize hitap edecek çalışmaların yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Tasarım süreçlerine farklı bakış açıları kazandıran ekonomik, estetik ve fonksiyonel çözümleri üreten Zena Mimarlık firması olarak bizler yaratıcı ve işlevsel bir tasarım yaratma amacına uygun şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bünyemizde bulunan mimar, iç mimar ve inşaat mühendisi kadrolarımızla birlikte projelerimizi uygulamaya geçiren tüm personelimizle sizlere en iyi şekilde hizmet verildiğini garanti ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem yurt içi hem de yurt dışında çok sayıda projeyi yürütmüş deneyimli bir ekip olarak bizler kontrol ve taahhüt çalışmalarında da yanınızda olmaya devam ediyoruz. Her zaman özgün mimariler ortaya çıkarmak üzere çalışmalarını sürdürmeye devam eden Zena Mimarlık olarak bizler yeni projeler için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR