• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeugma Antep Sofrası

Adres :

Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi No: 170/apolatlı Ankara Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Topçu

E-Posta Adresi :

zeugma.ltdsti@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 496 75 48

Whatsapp 2:

0 (546) 496 75 48

Ankara restaurant sektörünün iddialı markalarından olan işletmemiz, müşteriyi öne koyan anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen tavrı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana kendini her açıdan geliştiren ve gerek lezzette gerek de müşteri ile iletişimde örnek gösterilecek bir işletme haline gelen restoranımız, son zamanlarda da menüsünün genişliği ile dikkat çekiyor.

Her damak tadına hitap etmeye çalışan işletmemiz genelde ızgara et ve pide üzerine hizmet vermektedir. Ancak bu ürünleri çok çeşitli tutan işletmemiz bunlara ek olarak çorbalar ve mezelerde de iddialıdır. Uzun yılların tecrübesine dayanan lezzetleri ile artık kendini kanıtlamış olan işletmemiz, lezzet konusunda ise bünyesine yeni tatlar katmaya devam etmektedir.

Damak tadına hitap ettiği kadar mümkün olduğunca geniş bir müşteri kitlesine de hitap etmeye çalışan işletmemiz, ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla ister de aileniz ile gelebileceğiniz uygun bir mekân sunmaktadır. Gruplara ve ailelere uygun olması ile burada aile yemekleri, iş yemekleri veya arkadaş toplantıları organize edebilirsiniz.

Müşteri ile iletişime de fazlaca önem veren işletmemiz, hızlı servisi ve güler yüzlü elemanları ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Gerek mutfakta gerek de serviste tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile siz de kaliteli servis ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz sipariş vererek evlere paket yemek hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR