• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zeytinyağı Sepeti & Zeytinyağı Dünyası

Adres :

Yeşilevler Mah. Gaziantep » Nizip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Diken

E-Posta Adresi :

info@zeytinyagisepeti.net

Whatsapp 1:

0 (543) 235 33 31

Gaziantep/ Nizip te açılışımızı yaptığımız firmamız Zeytinyağı Sepeti ve Zeytinyağı Dünyası adı altında sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Zeytin’ in her halini sizlere sunmaktayız. Toptan ve perakende satışlarımız firmamızda mevcuttur. Zeytinyağı sektöründe ürünlerimizin doğallığı ve kalitesinden dolayı tercih sebebi olmaktadır.

Günlük hayatımızda sofralarımızda, sabah kahvaltıda zeytin ve akşam yemeklerin çoğunda zeytinyağı tercih etmekteyiz. Nizip zeytinyağı satış yeri olarak organik zeytinyağlarımızı satışa sunduk. Toptan alışlarınızda bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün ve hızlı teslimat şirket politikamızdır. Hiçbir müşterimizi gecikme veya başka bir sebepten dolayı mağdur etmiyoruz. Aksi bir durum söz konusu olur ise mağduriyetini koşulsuz karşılıyoruz.

Gaziantep te zeytinyağı satışımız ile bir ilke imza attık. Olumlu geri dönüşleriniz ile kendimizi garanti altına almaya başladık. Gün geçtikçe ihtiyaç ve taleplerinizi karşılamak adına deneyimli personellerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.

Raflarımızda yer alan ürünlerimizin paketleme sistemi birçoğunda farklıdır. Zevkinize veya ihtiyacınıza göre ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet sonucunda markalaşma yolunda ilerliyoruz. En büyük katkı ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Zeytinyağımızı sağlıklı günlerde tüketmeniz dileğiyle..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR