• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Güzellik Merkezi

Adres :

Fatih Mah. Maslak Cad. No: 74/a ( A101 Market Karşısındayız ) İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Senanur Genç

E-Posta Adresi :

zirveguzellik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 583 36 01

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleri veren Zirve Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Güzelliğinize güzellik katan uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Ticari kaygıdan uzak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla sizlerin talep ve beklentilerine karşılık veriyoruz. Güzellik merkezimizde sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en kaliteli şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Deneyimli ve uzman bir ekiple profesyonel hizmetler sunuyoruz. Geniş yelpazede pek çok hizmeti tek bir platformda sizlere sunuyoruz.

İstanbul güzellik merkezi olarak verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Güzellik ve cilt bakım adına sizlere pek çok uygulamayı istifadenize sunuyoruz. En hijyenik koşullarda birinci sınıf kalitede ürünlerimiz ve tam donanımlı teknik ekipmanımızla sizlerin hizmetindeyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Güzellik merkezimizde; bölgesel zayıflama işlemleri, lazer epilasyon, gözenek sıkılaştırma, kaş tasarım, kalıcı makyaj uygulaması ve daha pek çok hizmetle sizlerin huzurundayız.

Güzelliğinizi emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişleterek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesiyle sektörümüzde sizlerin desteği ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bütçenize uygun fiyatlar ve sürekli yenilediğimiz kampanyalarla kaliteli hizmetleri en makul şekilde istifadenize sunuyoruz. İlk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla faaliyetlerimizi sürdürmeye bugün istikrarla devam ediyoruz. Yaşam kalitenizi yükselten dokunuşlarımızla hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR