• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Kurs Merkezi

Adres :

Erdemli Şube: Akdeniz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 42/b Erdemli Mersin -- Kargıpınarı Şube: Kargıpınarı Mah. Erdemli Cad. No: 83/b Kargıpınarı Erdemli Mersin Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kader Yanmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 589 22 87

Whatsapp 2:

0 (553) 633 73 13

Whatsapp 3:

0 (553) 196 11 17

Whatsapp 4:

0 (552) 666 10 33

Mersin eğitim sektörüne büyük bir hızla giriş yapan Zirve Kurs Merkezi adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Hayattaki temel haklardan biri olan eğitimi en doğru şekilde halka ulaştırabilmek amacıyla açılmış özel bir kurs merkezidir. Dinamik öğretmen kadrosu ile şehrinin sektöründe bilinen isimler arasına girmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın asıl amacı her yaştan, her cinsiyetten vatandaşımıza gerek duyduğu tüm eğitimi en kaliteli şekliyle verebilmek. Artık günden güne zorlaşan eğitim sistemi ile herkes ek bir eğitim hizmeti alma amacı ile kurs merkezlerine başvuruyor. Eğitim sistemine bakınca okulların çoğunun yetersiz kaldığını görmek de çok zor değil. Biz burada, Zirve Kurs Merkezi’mizde, mevcudu az olan sınıflarımız ile öğrencilerimizi daha rahat hissettirmek ve kendilerini kolayca ifade edebilme fırsatını yakalayabilmelerini istiyoruz. Dinamik, genç ama tecrübeli öğretmen kadromuz ile de öğretim kısmını en yüksekte tutmayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimizin ihtiyacı olan disiplini burada onları sıkmadan, bunaltmadan sağlıyoruz. Eğlenerek öğrenmeyi, ezberci sisteme karşı her şeyi mantığıyla kavramayı tercih eden öğrenci veya veliyseniz burası sizin için doğru yer. Güvenilir hizmet ve disiplinli çalışma ile öğretmenlerimizden ihtiyacınız olan her bilgiyi alıp eğitim hayatınıza sağlam bir şekilde devam edebilirsiniz.

Eğitim hayatınıza kaliteli bir iz bırakmak istiyoruz. Belki ilk adımı belki de son adımı bizimle atacak olmanız bize büyük bir heyecan veriyor. Umarım sizi kurumumuzun sıralarında görebiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR