• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Mimarlık

Adres :

Ertuğrul Mahallesi Hükümet Caddesi Şükran Sokak Özlem İşhanı Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Yılmaz - Arzu Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 597 70 80

Whatsapp 2:

0 (543) 834 64 16

Tekirdağ merkezde faaliyetlerine devam eden Zirve Mimarlık birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam alanlarında yapılması gereken başarılı bir dekorasyondur. Sağlıklı planlama ve uygulama ile gerek iç mekanları gerekse dış mekanları dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Yapı inşaat alanında meydana gelen gelişmeleri ortaya çıkan teknolojiler bu alanda sınırları tamamen kaldırmaktadır. Üstelik hayallerinizdeki mekanlara sahip olmak için tek gerek işinin ehli, uzman ve güvenilir bir firmadır. Bizler yılların bilgi ve birikimiyle bu alanda büyük fark yaratıyor, yaşam alanlarını baştan yaratmak isteyenlerin tercihi oluyoruz.

Tekirdağ iç dekorasyon sektörünün öncülerinden birisi olarak her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, yenilikçi, kendini sürekli geliştiren ve müşterilerimizi anlayan dinleyen bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınızı gözetiyor, taleplerinizi dikkate alıyor ve her birini eksiksiz karşılamak adına olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Firma olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, uygulamalarımızda en iyi markaları, en modern ekipmanları ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Böylece uzun yıllar sağlıklı biçimde kullanmaya devam edeceğiniz alanlar oluşturuyoruz.

Estetiği arka plana atmıyor, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına çalışıyoruz. Tercihlerinizi, zevklerinizi ve beğenilerinizi dikkate alıyor, her bir uygulamamızın zevkli dokunuşlara sahip olmasını sağlıyoruz. Söz verdiğimiz projeleri söz verdiğimiz sürede bitirip teslim ediyor, bütün süreci en başarılı şekilde yönetiyoruz. Anahtar teslim dekorasyon işleri, imar planı uygulaması, yapı tadilat tamirat işleri ve çok daha fazlasını uygun fiyata yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR