• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zirve Unlu Mamülleri

Adres :

Atatürk Mahallesi Santral Sokak No 21/1 Şanlıurfa » Akçakale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Casım Yalçınkaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 407 25 63

Whatsapp 2:

0 (530) 180 65 69

Zirve Unlu Mamülleri olarak Şanlıurfa pasta ve pastane sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde lezzet önemli olduğu kadar temizlik de önemlidir. Ürünlerin hazırlanması ve müşteriye sunulması mutlaka sağlığa uygun alanda yapılmalıdır. Biz, kullandığımız malzemeler ve çalışma ortamımızla tüm çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sektörde bulunduğumuz süre içinde kendimizi ve ürünlerimizi geliştirerek müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini ve firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden çalışıyoruz.

Zirve Unlu Mamülleri ailesi olarak birçok lezzeti hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Çavdarlı, kepekli, tam buğday gibi ekmek çeşitlerimizi özenle hazırlıyor, sizlere sunuyoruz. Aynı şekilde sade, peynirli ve zeytinli poğaçalarımızla birlikte simit çeşitlerimiz de tüm lezzetiyle sizlere sunuluyor. Çayın yanına en lezzetli kurabiyeler taze olarak sizleri bekliyor. Eviniz için veya misafirleriniz için bu lezzetleri tercih edebileceğiniz gibi toplu davetlerinizde sipariş de verebilirsiniz. Düğün, taziye ve özel günlerinizde kişi sayısına göre istediğiniz çeşidi bize söylemeniz, sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlarla lezzetli ürünlerimizi firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Biz, kullandığımız malzemelerin kaliteli ve güvenilir olmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken ve servis ederken gerekli temizlik önlemlerini alıyoruz ve titizlikle çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına işimize özeniyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, yeniliğe açık, müşteri memnuniyetini önemseyen ekibimizle birlikte bu lezzetleri hazırlamaya, sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR