• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ziyafet Çiğköfte

Adres :

Gümüşyaka Merkez Mah. Hüsnü Vardar Cad. 26/b İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bey

E-Posta Adresi :

m.uluskansilivri2@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 801 82 05

Ziyafet Çiğköfte ailesi olarak İstanbul’da verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden müşterilerimize duyuruyoruz. Çiğköfte, hemen hemen herkes tarafından sevilen bir lezzet… Çiğköfte tüketiminin yaygın olduğu ülkemizde Ziyafet Çiğköfte ailesi olarak İstanbul fast food sektöründe hizmet vermekteyiz. Orijinal çiğköfte lezzetini arayanlar güvenle bizi tercih edebilir. Özenle hazırlanan çiğköfteler istek doğrultusunda servis edilmektedir.

Çiğköfte yapımında kullanılan malzemeler, malzemelerin ölçüleri, köftenin nasıl yoğrulduğu önemlidir. Orijinal çiğköfte lezzeti için bizler yılların bilgi ve birikimiyle özel malzemeler kullanmaktayız. Kullandığımız malzemelerin ölçüsüne dikkat etmekteyiz. Bu sayede lezzetli çiğköftelerle hizmet vermekteyiz. Her gün özenle hazırlanan çiğköfteler porsiyon olarak ya da dürüm olarak servis edilebiliyor. Çiğköfte, acılı veya acısız olarak hazırlanıyor. Silivri üzerinde bulunan işletmemizde sizlere sadece çiğköfte hizmeti sunmuyor aynı zamanda pasta ve tatlı çeşitlerimizle de hizmet veriyoruz. Sipariş üzerine hareket ettiğimiz gibi her gün özel lezzetlerle müşterilerimizi karşılıyoruz.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, çiğköfte ya da tatlı yemek istiyorsanız işletmemizi tercih edebilirsiniz. Eğer işletmemizi ziyaret edemiyorsanız adresinize sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz ücretsiz kargo hizmetiyle adresinize gönderilir. Ekibimizle birlikte kendimizi geliştirmeye, müşterilerimiz için daha iyi çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini değerlendiriyor, önerilerini ciddiye alıyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimizle sizleri en iyi şekilde karşılıyor, tüm çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR