• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Züleyha Yeşilbaş Güzellik Salonu

Adres :

19 Mayıs Mahallesi Ağabali Caddesi No: 36 Rıfat Kurun Apartmanı Kat: 1 ( Gazi Caddesi Elit Fırın Karşısı ) Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Züleyha Yeşilbaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 325 17 71

Samsun İlkadım’da birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren Züleyha Yeşilbaş Güzellik Salonumuz güzelliğine değer verenlerin vazgeçilmez adresidir. Bütün kadınlar daha güzel ve daha bakımlı olmanın hayalini kurdukları gibi bunu fazlasıyla hak ederler. Günümüzde kişisel bakım ve güzellik alanında muazzam değişimler olmuş ve bu sayede beklentilerinize kavuşmanız çok daha kolay hale gelmiştir.

Samsun güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler yıllardır kaliteden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Dünya standartlarında kişisel bakım ve güzellik uygulamalarını hayata geçirebilmek adına özveriyle çalışıyoruz. Her biri güzellik alanında eğitimli, deneyimli, kendini geliştirmeye devam eden, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuzla sizleri dinliyor, anlıyor ve bütün uygulamalarımızı kişiye özel hale getirerek hayata geçiriyoruz.

Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak sektörün en kaliteli markalarıyla çalışıyoruz. Bütün kişisel bakım ürünlerinde ve ekipmanlarında en çok tercih edilen, tamamı sertifikalı, güvenilir olanları işletmemize dahil ediyoruz. Böylece sizi sadece estetik olarak güzel gösterecek uygulamalara değil, sağlıklı gösterecek uygulamalara da imza atıyoruz.

Kişisel bakım ve güzellik modasını yakından takip ediyor, en güncel gelişmelerin ve uygulamaların en kısa sürede salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz. Manikür, pedikür, protez tırnak, kalıcı oje, ipek kirpik, kirpik lifting, kalıcı makyaj, lazer epilasyon, G5 selülit masajı, dudak renklendirme, jel tırnak uygulaması, bölgesel incelme işlemleri, sir ağda ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR