• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zümrüdan Giyim

Adres :

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Kasım Sokağı No: 22/1 İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Talha Erdoğmuş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 568 50 78

İstanbul Güngören’de yeni sezon kreasyonları ile sektörün kalbinin attığı yer olan firmamız Zümrüdan Giyim birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. İyi giyinmek hayatın başlangıcından beri kişisel gelişmenin bir ön koşulu olarak görülmüştür. İnsanların giyime olan merakı her geçen zaman dilimde artarak devam etmiş ve sonunda bir ikona dönüşen sezonların, moda tasarımları oluşmuştur. Yeni moda adı verilen sezonluk ürünler, mevsim geçişleri ve yıl dönümlerinde ünlü modacılar ve piyasaya yön veren markalar tarafından belirlenerek, dünyanın önemli metropollerinde sergilenmekte ve görücüye çıkmaktadır.

Dünya modasının kalbinin attığı İstanbul’da hizmet veren firmamız, alanında deneyimli ekip çalışanlarıyla, tüm trendleri yakından takip ederek sizlere eşsiz bir giyim hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü personellerimizle sizlere en üstün hizmetleri sunduğumuz mağazamızda, en kaliteli yeni sezon ürünleri, bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Sürekli revize ederek dünya başkentlerinin son moda ürünlerini raflarında sergileyen Zümrüdan Giyim olarak, bir yıldız gibi parlamanızı sağlıyoruz. Tesettür giyimine bambaşka bir boyut kazandıran firmamız, 2022 yılının en iyi tunik modellerini sizlerle buluşturuyor.

Birinci kalite eşofman takımları, rahat yapılarıyla teninizde yumuşak bir his bırakan abiyeleri, eşsiz ayakkabı modelleri, birbirinden şık tesettür giyim modelleri ve geniş çocuk kıyafetleri yelpazesiyle, baştan aşağı yenilenmeniz için en donanımlı hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kredi kartına taksit imkânları ve geniş ürün kataloğuyla, aradığınız her kıyafeti bulabileceğiniz İstanbul giyim alanında faaliyet gösteren firmamıza, siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR