• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zümrüt Doğal Taş

Adres :

Yuva Köyü Mermerciler Sitesi 3708 Cad. 20/a Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Atalayın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 526 04 45

Mermer ve granit sektöründe hizmet vermekte olan kaliteli ve güvenilir firmamız Zümrüt Doğal Taş isimli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine katılarak büyüyen firmalardan. Yeni ev yapanlar, evini tadilata sokanlar veya iş yeri kuranlar müjde! Sizler için inanılmaz fiyatlara son derece kaliteli mermer ve granit hizmeti sunmakta olan firmamız yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

Ankara mermer ve granit sektörü olarak bizler, her türlü granit mutfak tezgâhı, blok mermer satışı, mermer mutfak tezgâhı, doğal taş dekorasyonu hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Hayallerinizdeki mermer döşemeleri yaparak son model tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz.

Kaliteli ve uzun ömürlü mermerlerimiz ile döşeme yaptığımız hiç kimseden olumsuz geri dönüş almadığımızı ve hatta tam tersi bir gelenin beş yeni müşteri ile bir daha geldiğini belirtmek isteriz. Bu da işimizde ne kadar usta ve profesyonel olduğumuzu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Kalite kokan hizmetimizi tüm adreslere göndermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak adresinize çağırabilir ve ölçü aldırabilirsiniz. Ölçüleriniz ve tespitleriniz yapıldıktan sonra son hız çalışmaya başlayan firmamız, özel ve kaliteli çalışma sistemini uygulamaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden de bizleri takip ederek geçmiş hizmetlerimizi görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Hayal edip hayallerinizi hafızanızın bir köşesine itmeyi bırakın artık. Devir dilediğini yapma ve yaşama devridir.

BENZER FİRMALAR