• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Zümrüt Ticaret

Adres :

Yeni Mahalle Mehmet Nebil Oktay Cad. Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Umaç - Murat Umaç

E-Posta Adresi :

kadirumac54@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 242 43 17

Whatsapp 2:

0 (546) 242 43 17

Whatsapp 3:

0 (542) 732 07 20

Whatsapp 4:

0 (544) 663 64 66

Temel ihtiyaçların başında barınmak gelmektedir. Ancak bir evde yaşayabilmek içinde eşyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanında herkesin zevki ve tarzı da farklı olduğu için çeşitli dekorasyonlarda ortaya çıkmaktadır. Zümrüt Ticaret olarak her zaman sizlere seçenek bakımından çok sayıda ev tekstili ve mobilya takımları sunmaktayız. Böylelikle siz değerli müşterilerimizde hayalimizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Ürün seçenekleri içerisinde stor perde, halı, yatak odası örtüsü gibi çok sayıda eşyayı bulabilirsiniz. Renk ve model bakımından da seçeneklerin çok zengindir. Yeni bir takım almak istiyorsanız ya da çeyiz hazırlıkları yapıyorsanız sizi en iyi şekilde yansıtacak ev tekstili ürünlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Nevresim takımı modelleri ile yatak odası takımınızı tamamlayabilirsiniz.

Stor perdenin yanı sıra perde satışımızda vardır. Süs detayları ve üzerine eklenen küçük dokunuşlar ile de evinizin güzelliğini ortaya çıkaracak perdeyi bulmanın en kolay yolu mağazamızdan geçmektedir. Cam balkonu olan kişiler içinde cam balkon perdeleri de ürünler içerisinde yer almaktadır. Ayrıca Merinos’un ana bayisiyiz.

Mobilya takımlarında ise koltuk takımı renk ve çeşitli büyüklüklerde koltuklardan oluşan modeller sunmaktayız. Evinize ve alanların büyüklüklerine göre uygun olan takımı da rahatlık ile seçebilirsiniz.

Siirt alışveriş alanında kaliteli ürünlerin güvenilir bir şekilde sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Her yılın modası değişmektedir. Bizlerde modaya uygun şekilde de ürün seçeneklerimizi değiştirmekteyiz. Sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sunabilmek için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR