• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Ocakbaşı Alper Gültekin

Adres :

Ataşehir Atatürk Mahallesi No: 5/ Meriç Cd. No: 834758 Dudullu Osb/ataşehir/istanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Gültekin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 601 22 82

01 Ocakbaşı Alper Gültekin firma olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz.

Cafe-Restaurant sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR