• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

04 Ağrı Yaprak Döner Salonu

Adres :

Kazım Dirik Mah.ataürk Cad.no: 103 -a Aliağa/izmir İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güner Polat

E-Posta Adresi :

gunerpolat0435@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 576 09 12

Whatsapp 2:

0 (532) 576 09 12

Usta ellerden çıkan benzersiz lezzeti ile enfes yaprak dönerlerimiz, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur, özenle servis edilir. Kurulduğu günden bugüne 04 Ağrı Yaprak Döner Salonu olarak kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyerek elimizden gelenin en iyisini yaparak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulunduran işletmemiz, güler yüzlü hizmeti esas alarak eşsiz lezzetlerimiz talebiniz doğrultusunda tam zamanında sizlere sunulur.

Hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli lezzetler tatmak istiyorsanız Ağrı restoran hizmetleri sağlayan diğer firmaların en önünde gelen işletmemizde içiniz rahat bir şekilde usulüne uygun kesilmiş etlerden yapılmış lezzetlerimizi tadabilirsiniz. Et konusunda gösterdiğimiz büyük hassasiyet sebebiyle içiniz rahat bir şekilde ürünlerimizi tadını çıkarabilirsiniz. Deneyimli, işinde iyi, güler yüzlü ustalarımızın ortaya çıkardığı damakta kalıcı lezzetler döner salonumuzda hizmetinizdedir. İşletmemiz hijyen kurallarından asla taviz vermeden hazırlanmış, özenli hizmet ve profesyonellik ilkesi yolunda ilerlememiz sebebiyle kalitemizi gözler önüne koymayı başarmıştır.

Tadı unutulmayacak bu lezzetleri tatmak isteyip de salonumuza gelemeyenler için paket sipariş uygulamamız vardır. Siparişlerinizi salonumuzdaki servis ettiğimiz şekilde hızlı ve sıcak bir şekilde sofralarınıza taşıyarak, müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Uygun fiyatlara, yüksek kalite ve yüksek lezzetli ürünlerimiz için bizi arayabilir, sıcak evinizde güvenilir ve kaliteli hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz. 04 Ağrı Yaprak Döner Salonu olarak siz müşterilerimizin taleplerini başarılı bir şekilde mutlulukla sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR