• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

06 Motors

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İnan İpek - Hüseyin İpek

06 Motors firması olarak ülkemizin başkentinde sunduğumuz hizmetlerimiz için ulaşılabilir olmaya birmilyonnokta.com sitesine üye iş yerleri arasında yerimizi alarak devam etmekteyiz. Bulunduğumuz şehrin yoğun araç trafiğine her zaman yakın olan konumunu göz önünde bulundurarak özellikle acil ihtiyaç durumlarında yardım süresini kısaltmak niyeti ile çıktığımız bu yolda kalite ve uygun fiyat prensiplerimizden taviz vermeden hedefimiz olan müşteri memnuniyetine kısa sürede ulaşmış bulunmaktayız. Sunduğumuz güvenilir hizmetler ile her geçen gün genişleyen müşteri ağımız ise bizlerin en büyük referansıdır.

Ankara oto servis ve tamirhane ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak ve sizlere garantili hizmet sunmak için güncel gelişmeleri takip edip son teknoloji ürünü ve kalite belgeli bakım malzemeleri ve yedek parçalar kullanmak bizim için oldukça önemlidir. Kullandığımız her bir parça ve değişimi yaptığımız yağlar için orijinal kalitede ürünleri tercih ediyoruz.

Bizce oto tamir ve bakım hizmetlerinin en büyük bileşenleri kalite, güven ve hızdır. Bu üç öğe ve çok daha fazlasını sizlerin hizmetine sunmak için her zaman emek veriyoruz. Yol güvenliğinizin devamı için harcadığımız her bir mesai saati bize gurur veriyor. Tecrübeli ustalarımızla her marka ve modelden araçlarınıza gerekli bakım ve onarımı sağlayarak sizleri beklentinizin üzerinde artan araç performansı ve tatmin olmuş, gülen bir yüz ile uğurluyoruz. Hizmetlerimiz sonrası için de her türlü destek sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR