• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

07 Çiftlik Emlak

Adres :

Kanal Mah. Antalya Bulvarı No: 128/b Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Keziban Kaçar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 151 42 90

Whatsapp 2:

0 (545) 769 05 07

birmilyonnokta.com sitesinin içinde barınan 07 Çiftlik Emlak, sektörü içerisinde profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Antalya emlak sektörünün tercih edilen adreslerinden biri olan firmamız, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması için uğraşmaktadır.

Emlak sektörünün en sık karşılaştığı soru, komisyon ücreti ne kadar olduğudur. Bazı emlak firmaları belirli bir ücret üzerinden komisyon bedeli alırken, firma olarak biz bunu tercih etmiyoruz. Satışını yaptığımız gayrimenkul üzerinden %2’lik bir kısmı komisyon bedeli olarak belirliyoruz. Bu sayede fiyatlandırmamız da oldukça adil olmaktadır. Gerekli görülen durumlarda komisyonda indirim yapabilmekteyiz.

Müşterilerimizin mağdur olmasını engellemek için ev kiralama durumların kira sözleşmesi imzalatmaktayız. Kira sözleşmesi, ev sahibinin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Evi kiralayacak olan müşterilerimiz sözleşmeyi detaylıca incelemelidir. İnceledikten sonra aklına takılan yerleri çekinmeden sormalıdır. Anlaşılmayan noktalar olursa ortak yol bulunmadan sözleşme imzalanmamalıdır. Sözleşmeyi imzalamak, yazılan bütün maddeleri kabul etmek anlamına gelir.

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen bütün her şeyi yapmaktayız. Müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmak için uğraşıyoruz. Profesyonel ekibimiz satışta olan mülkler hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptirler. Soracağınız bütün sorulara en açıklayıcı yanıtları vereceklerdir. Mülkler hakkında bilgi almak için bize iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da mağazamızda misafirimiz olabilirsiniz. Mülk gezme işlemlerimizi randevu sistemiyle yapmaktayız. Ekibimiz size uygun en yakın tarihe randevunuzu oluşturacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR