• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

07 My Car My Wash Oto Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Yener Er

reklam logosu

İşletmemiz; Antalya otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız oto yıkama ve bakım hizmetleridir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar dinamik, yenilikçi ve gelişimci yapımız, müşteri memnuniyeti odaklı misyonumuz ile sektörün lider işletmelerinden birisi konumuna geldik. Bulunduğumuz konumda başlıca amacımız; aracınızın gereken iç ve dış temizlik ve periyodik bakımını sağlayarak ilk günkü kondisyonunda teslim etmektir. Bu amacımız ekseninde siz değerli müşterilerimize ileri teknoloji yıkama ve bakım cihazları ve ekipmanları ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İşletmemizde motor yıkama işlemleri başta olmak üzere iç ve dış detaylı temizlik, seramik kaplama, far ve jant temizliği, pasta cila uygulaması, motor koruma vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektörde yılların kazandırdığı ticari bilgi, beceri ve deneyim ile aracınızın ihtiyacı olan A’dan Z’ye tüm bakım uygulamalarını en makul fiyat ve en uygun ödeme koşulları ile sağlamaktayız.

İşletmemiz; sektöre adım attığı günden bugüne kadar başarılı ve istikrarlı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Çalışma kadromuz alanında gerekli eğitimi almış ve yeterli deneyime sahip genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizi bekletmeden, en kısa süre dilimi içerisinde araçlarınızın oto yıkama ve bakım hizmetlerini gerçekleştirerek anahtar teslimi yapmaktadır.

İşletmemizde aracınızın döşemelerinden, tavanına kadar her ayrıntısı profesyonel bir biçimde temizlenir. Halı, paspas ve döşeme gibi iç mekânları anti bakteriyel temizlik maddeleri ile temizlenerek güvenli bir şekilde teslim edilir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR