• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

17 Elektronik

Adres :

İsmet Paşa Mah. Anafartalar Cad. No : 2/a Eceabat/çanakkale [pazaryeri Sokagı] Çanakkale » Eceabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mutlu Engin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mutluengin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 536 39 78

17 Elektronik olarak Çanakkale-eceabatta hizmet vermekte olup bilgisayar teknik servis hizmeti, güvenlik sistemi, güvenlik kamera sistemi, notebook tamiri, masa üstü bilgisayar tamiri, sıfır pc satışı, taksitli bilgisayar satışı, 2.el bilgisayar satışı, 2.el monitör satışı, 2.el harddisk satışı, 2. el notebook satışı, 2.el masaüstü bilgisayar satışıhizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR