• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

20tasarımterlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Şahin- Gürcan Şahin

20tasarımterlik

Denizli’de hizmet vermekte olan mağazamızda değerli müşterilerimize ortopedik taban ayakkabı, personel terliği, bay bayan pijama takımı,bebek bakım çantası, personel kıyafeti ve dikimi hizmetlerini sunmaktayız.

Ortopedik taban ayakkabı ve terlikler ayaklarınızda rahat bir dolaşım oluşmasını sağlamaktadır. Bu ürünler genellikle hakiki deriden oluşan mantar tabanlı ayakkabı ve terlik modelleridir. Bütün gün vücudumuzun tüm yükünü taşıyan ayaklarımız sağlıklı, kaliteli ve rahat bir ayakkabı giymeyi hak etmektedir. Uzmanların görüşüne göre tüm gün ayakta kalan ve işi gereği sürekli ayakta olması gereken kişilerin ayak sağlığı için ortopedik ürünler kullanması gerekir. Ortopedik ayakkabılarınya daterliklerin en önemli özelliği tabanının mantar ve burnunun yuvarlak olmasıdır. Bundan dolayı parmaklarınız rahat eder ve ayağın tüm yükü eşit dağılır aynı zamanda ayağınızda ayakkabı yokmuş havası yaratır.

Hastane, okullar, özel iş yerleri ve birçok kurumsal sektörde tüm çalışan personellerin üniformayla sizleri karşıladığını görürsünüz. İş formaları kurumların kimliğini ortaya koymaktadır. Denizli'de personel kıyafetinde akıllarda ki ilk mağazayız. İsteğinize göre forma dikimiyapmaktayız. Personel kıyafetlerine dair ihtiyacınız olan her bilgiye sahibiz. Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet için söz veriyoruz ayrıyeten bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz.

Pijama takımları veya bebek bakım çantalarımız için sizleri özel sağlık hastanesi karşısındaki iş merkezinde bulunan mağazamıza bekleriz.

Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden alışveriş yapabilir aynı zamanda kapıda ödeme ve taksitli ödeme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve sorularınız için 0535 711 25 68 numaramızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR