• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

2m Kuaför

Adres :

Şirinyalı Mahallesi 1488 Sokak No 10 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Kocataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

2mkuafor@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 892 37 70

Whatsapp 2:

0 (555) 892 37 70

2m Kuaför

2m Kuaför 2002 yılından beri Antalya’da hizmet veren DK Klinik bünyesinde 2013'te DK Kuaför olarak kuruldu. Daha sonra 2016 yılında aynı ekip,aynı hizmet kalitesi ile,Yoluna 2m Kuaför olarak yeni adresinde devam etmektedir.

Bizim için önemli olan ne biliyormusunuz?

Misafirlerimizin salonumuza ilk adım attığında duyduğumuz heyecanı bugün hala hissedebilmemiz.
Saçlarınız işimizin büyük bir parçası olsada sizinle kurduğumuz iletişim, taleplerinizi anlamak ve onlara yanıt verebilmek bunun için çabalamak, öğrenmek, kendimizi geliştirmekte bir okadar önemli...
​İşimizi ciddiye alıyoruz..
​Çünkü saçlarınıza ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz
Çünkü bizim için ne kadar değerli olduğunuzu biliyoruz... ~ Murat KOCATAŞ ~
Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup her kullanımdan sonra cerrahi sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.
Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.Ekibimizin profesyonel elleri uzun yıllar süren birikim ve tecrübe sayesinde rahatlamanızı ve salonumuzdan mutlu ve sağlıklı ayrılmanızı sağlayacaktır.Ekibimizdeki kişiler her ay düzenlenen eğitimlerle ve 2 haftada bir yapılan toplantılar ile sizlere en iyi servisi sunmak ve müşteri memnuniyeti için kendilerini her geçen gün geliştirmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR