• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

3s Pozitif Pilates Ve Yoga

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Senem Çelik Baysal

  • firma fb
  • firma instagram

Günümüz şartlarında yoğun iş temposu içerisinde sürekli çalışmaktan dolayı hem bedenen hem de ruhen yorulmaktayız. Bu iki sorunu bir arada halledebileceğimiz yeni bir egzersiz ve arınma türü olan yoga ve pilates toplumumuz tarafından rağbet görmektedir. 3s Pozitif Pilates ve Yoga olarak bizde bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet getirmekteyiz.

3s Pozitif Pilates ve Yoga Muğla ilinin Bodrum ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde Muğla spor sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda verdiğimiz yoga ve pilates hizmetlerimizde sektörün en iyi markalarının ürettiği kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetimizi yükseltmekte ve kalitemizi arttırmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde alanında profesyonel eğitim almış, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet getirmekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de günün stres ve yorgunluğunu atmaya ihtiyacınız var ise ve bunun için kaliteli bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. 3s Pozitif Pilates ve Yoga iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 3s Pozitif Pilates ve Yoga ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR