• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

4 Mevsim Halı Koltuk ve Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Kardaş - Kadir Kardaş

  • firma fb

4 Mevsim Halı Koltuk ve Temizlik olarak Van merkezde hizmetlerine devam etmekte olan işletmemiz Van halı yıkama sektörünün liderlerinden birisidir. Firma olarak uzman ve deneyimli kadromuzla her zaman ilk günün heyecanı ve yılların deneyimiyle işlerimizi yapıyor, bölge halkımıza her zaman daha iyiyi vermeye çalışıyoruz.

Firmamız yılın her günü halılarınızın, koltuklarınızın, battaniyelerinizin, yorganlarınızın, perdelerinizin yıkamasını yapmakta, en başarılı çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Misyonumuz hijyenik uygulamalar, güler yüzlü hizmet ve modern çözümler sunmaktır. Bunun için en ileri teknoloji yıkama makinelerini kullanıyor, her biri alanında uzman, özveriyle çalışmalarını sürdüren ekiple ve yıkanacak ürünün yapısına en uygun temizlik ürünleriyle hizmet veriyoruz.

Firmamız halı yıkama uygulamalarında, battaniye, yorgan, perde yıkama uygulamalarında ürünlerinizi adreslerinizden ücretsiz servisi ile teslim alıp en kısa sürede yıkama ve kurutma işlemlerin tamamlayıp yine ücretsiz servis ile adresinize teslim edilmektedir. Makine halısı, yün halılar, İran halıları, Isparta halıları gibi özel halılar dahi özenle yıkanıp tertemiz tarafınıza teslim edilmektedir.

Koltuk yıkama ve halıfleks yıkama hizmetlerimiz yerinde yıkama ayrıcalığıyla verilmekte, uzman kadromuz adreslerinize gelerek ürünlerinizi tertemiz yapmaktadır. Ayrıca modern makinelerimizle cami halısı yıkama hizmeti de veriyor, bölgemizin camilerini daha temiz hale getiriyoruz.

Firmamız yıkama hizmetlerinde her zaman doğal ve kaliteli deterjanlar kullanmakta, ürün çeşidine göre deterjan tercihi yapmaktadır. Bütün hizmetlerinde de uygun maliyet prensibi gözetmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR