• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

A Plus Promosyon Ür Tic Ltd Şti

Adres :

Ayazağa Mah Dereboyu 1 Cad No 102/a1 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürcan Sap

E-Posta Adresi :

gurcan@apluspromosyon.com

Whatsapp 1:

0 (532) 251 62 02

1999 yılından bu yana sektöre hizmet vermekteyiz;

Geride bıraktığımız on iki yılda, çalışmakta olduğumuz kurumsal firmalara; Zamanında ve kalitemizden ödün vermeksizin, en önemlisi ise “Promosyon (https://www.apluspromosyon.com/)danışmanlık” titrini hakkıyla uygulayan kadromuzla, tecrübemize tecrübe kattığımızı belirtmeliyim.

Son dönemde digital yenilikleri yakından takip eden “A PlusPromosyon Ürünleri (https://www.apluspromosyon.com/promosyon/promosyon-urunleri.html)“, gerek sosyal medya da yerini alarak, gerekse yeni açmış olduğu bir çok blog ile okuyucularına ulaşmaya devam etmekte.

Ayrıca sayfamızda ingilizce makalelere yer vereceğiz ki bu makaleler çoğunlukla toptan reklam ve promosyon malzemeleri satın alımı ile ilgili olacak.

Tekstil (https://www.apluspromosyon.com/promosyon/tekstil.html)veMatbaa ürünleri (https://www.apluspromosyon.com/promosyon/masaustu-notluk.html)nde üretim yapan şirketimiz,ithal ürünler (https://www.apluspromosyon.com/promosyon/usb-stick.html)ile de gelen talebi cevaplandırmaktadır.

Müşterinin memnuniyeti ve üreticinin karlılığı arasında sağlam bir köprü olan şirketimiz, 2006 yılından itibaren uzak doğu ithalatının dışında İsviçre’den “Prodir®” marka kalemleri tüketicisi ile buluşturmaya başlamıştır.

Hizmet verdiğimiz birçok önemli marka dışında, gizlilik prensibi ile çalıştığımızreklam (https://www.apluspromosyon.com/)ajansları da portföyümüzde ve çalışmaya devam etmekteyiz.

İsteklerinizi anlayabilen, size kısa sürede çözüm üreterekdönen muhataplar arıyorsanız, doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR