• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

A&a Gold Virgin Olive Oil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşen Somersan - Arda Ceylan

reklam logosu
  • firma tw

Zeytin ağacının meyvesi olan zeytinlerin çıkarılan doğal yağa, zeytinyağı denir. Dünyanın en sağlıklı yağlarından biridir. Çok eski zamanlarda ‘ sıvı altın’ olarak isimlendirilmiştir. Zeytinyağı, sağlıklı yaşamın temel kaynağı olmakla birlikte 2019’ da yapılan araştırmaya göre zeytinyağı, vücudu her türlü korumaya alır.

Balıkesir/ Ayvalık’ ta açılışını yaptığımız firmamız A & A Virgin Olive Oil adı altında sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Zeytin’ in her halini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizlerin istek ve taleplerine göre toptan ve perakende satışlarımız yapılmakta ve zeytinyağı sektöründe ürünlerimizin kalitesiyle, doğallığıyla adını duyuruyoruz.

Ayvalık’ ta üretilen zeytinyağının önemli bir kısmı natürel sızma sınıfındadır. Meyve aroması ve nefaseti kuvvetli olmakla birlikte sahip olduğu olumlu duyusal özellikleri ürünün kalitesini uzun süre korumasını sağlar. Dünya’ nın en kaliteli ve lezzetli zeytinyağının üretildiği Ayvalık’ ta bütün il ve ilçe arazilerinin neredeyse hepsinde zeytinlik bulunmaktadır. Zeytinyağı fabrikaları, dünyanın en kaliteli, en lezzetli, nefaseti en yüksek zeytinyağını üretir Ayvalık’ ta.

Raflarımızda yer alan ürünlerimizin paketleme sistemi müşterilerimizin talep ve isteklerine göre değişim göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz bizleri diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliktir. Üretimden sofralarınıza kadar uzanan hikayemiz ve el emeği ile üretilen zeytinyağımız satışa sunulmak üzere raflarımızda yerlerini almıştır . Birçok kişinin damak tadına uygun olma özelliği ve sağlığa yararları ile tercih sebebi olmak bizleri mutlu etmektedir

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR