• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abant Su Tokat - Abay Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Abay

İşletmemiz Türkiye’deki en değerli kaynaklardan elde edilen suyun satışını gerçekleştirmektedir. Yaşamın temel bir parçası olan suyun kalitesi büyük önem arz etmektedir. Tükettiğimiz su ne kadar kaliteli olursa, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu mineraller o kadar iyi karşılanmış olur. Bizler de işletmemizde her zaman sizlere, hak ettiğiniz kalitede ve profesyonellikte su satışını gerçekleştiriyoruz.

Tokat damacana su sektöründe, müşterilerimize her zaman kaliteli ve hızlı hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde de her zaman kaliteli ve doğal damacana su ihtiyacınızı karşılıyoruz. Evlere ya da işyerlerine sunduğumuz hızlı ve nitelikli hizmetler sayesinde birçok kesimden müşterimize ulaşıyoruz. Aynı zamanda da alanında deneyimli ve başarılı çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizlere güler yüzlü hizmetler sunuyoruz.

Abant Su Tokat Abay Ticaret ailesi olarak, üretimi tamamen kalite standartları gereğince kontrol edilmiş damacana su satışı gerçekleştiriyoruz. Bu damacana sularda özel olarak kullanılan paketleme yöntemleri ve çok katlı damacana sistemleri sayesinde su her zaman tazeliğini korur. Böyle sipariş ettiğiniz suları gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

İşletmemizden alacağınız hizmetler doğrultusunda memnuniyet duymanız için elimizden gelen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. On dokuz litrelik cam damacana satışlarımız ile daha sağlıklı damacana suyu müşterilerimize sunuyoruz. Sizler de kaliteli, hızlı, doğru ve profesyonel damacana su siparişleriniz için bir işletme arıyorsanız sizlere memnuniyetle hizmet sunacağız. Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak siparişinizi kolaylıkla verebilir ve lezzetli su keyfine varabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR