• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Abika Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Bircan - Emin Can Bircan

  • firma instagram

Temizlik sektöründe hizmet veren Abika Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla yıllardır faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiği hizmet kalitesini tescilleyen bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak uzman ve güler yüzlü bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara temizlik sektöründe kalitesini tescillemiş öncü firmalar arasında yer almaktayız. Sizlere her türlü teknik donanıma sahip bir şekilde en son teknolojilerle temizlik hizmetleri sunmaktayız. Firma olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Koltuk yıkamada en ideal temizlik işlemlerini yapıyoruz. Eşyalarınızı emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız buharlı koltuk yıkama teknolojisine sahip bir şekilde koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeden titizlikle temizlik işlemlerini yerine getirmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden beri hizmet verdiğimiz müşteri kitlesini artırmayı başarmış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hizmet kalitemizden ödün vermeden sizlere kesintisiz bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Ticari kazancın ötesinde bir anlayışla sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Makul fiyatlarla kaliteli hizmetler alabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Tüm hizmetlerimizi pratik ve hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR