• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Acı Tantuni - Acı Tantuni 2

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Acı

  • firma instagram

Mersin’imizin meşhur lezzeti tantuninin en lezzetli halini bulabileceğiniz Acı Tantuni-Acı Tantuni 2 restoranımız, her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmenin arayışı içindedir. Mersin restaurant sektöründe ilimizin en bilinen ve yoğun talep gören tadını müşterilerin beğenisine sunmak, bu işi yapan yüzlerce rakip firma arasından sıyrılmak kolay değil elbette. Çünkü bu tat herkesçe bilinen ve sevilen bir lezzet. Bizler en kaliteli etlerden hazırladığımız enfes tantunimiz ile farkımızı ortaya koymuş bir firma olarak, sektörde bilinen ve en çok tercih edilen restoranlardan biri olmayı başardık. Bu başarımızı özveri ile çalışan ve iş disiplininden taviz vermeyen personelimize ve değerli müşterilerimize borçluyuz.

Restoranımızda hizmet kalitesi açısından hijyene ve temizliğe çok dikkat edilmektedir. İlimize dışarıdan gelen ve ilimizin meşhur lezzeti tantuniyi yerinde tatmak isteyen yerli ve yabancı misafirlerimize de en iyi hizmeti sunabilmeyi amaçlamaktayız. İlimizin misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtarak ilimiz kültürüne de katkı sunmaya çalışmaktayız.

Geleneksel lezzetimiz olan tantuninin en lezzetli halini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bunu yaparken de kaliteden asla ödün vermiyor ve lezzetle fiyat uyumunu sağlamaya çalışıyoruz. Kendimizi hizmet kalitesi noktasında her daim geliştirmek için, siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerine de her zaman önem veriyoruz. Çünkü geldiğimiz bu noktayı müşterilerimize borçluyuz. Sizleri en güzel tantuniyi sunmak ve müşterilerimiz arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR