• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Acısu Cafe Çalköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Güven

Trabzon Restaurant Pastane olarak her zaman sektörümüzün öncüsü olmaya devam ediyoruz. Her zaman kendimizi yeniliyor ve hep çok daha iyisini hedefliyoruz. Sizlere en güzel tatları sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Farklı ortamımız ile önce gözlere hitap ediyoruz. Sizlere köy konseptinde, doğa ile iç içe bir ortamda huzurlu ve keyifli vakitler geçirmeniz için imkan veriyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle sıcak ve samimi bir ortamda iyi hizmet almanın keyfini yaşatıyoruz.

Her zaman öncü olduğumuz gözlememizi yaparken kendimize özgü tarzımızı yansıtarak sizlere unutulmaz lezzetler sunuyoruz.

Önem verdiğimiz ilk konu tabiî ki sizlerin memnuniyeti oluyor. Bu memnuniyeti sağlamak için dikkat ettiğimiz ilk unsur temizlik. Temizlik konusuna malzeme hazırlığından başlayarak, pişirmede ve sunumda da titizlik gösteriyoruz.

Lezzetimize bu kadar güvenmemizin ve çok fazla tercih edilmemizin temel sebebi kullandığımız kaliteli malzemeler. Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla malzeme seçiminden başlayan hassasiyetimiz hazırlama ve sunum aşamalarında da devam ediyor. Her zaman en sağlıklı koşullarda hazırladığımız lezzetleri göz dolduran farklı tarzdaki sunumlarımız ile sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. En iyi hizmete en iyi fiyattan sahip olmanız için titizlikle çalışıyoruz.

Eşsiz lezzetlerimizin tatlarına kısa sürede bakın diye ekip olarak hızlı bir hizmet veriyor zamanınızı iyi şekilde değerlendirmeyi hedefliyoruz. İçten ve samimi bir aile ortamında kendinizi rahat hissetmeniz için her zaman güler yüzlü hizmetimiz ile güven ortamında yemekler yemenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR