• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Organizasyon Ve Cafe

Adres :

Erenköy Mahallesi Karahan Sokak Komando Caddes No: 1 Çay Bağları Melikgazi/kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilüfer Atlı

E-Posta Adresi :

adaeventkayseri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 505 05 99

Whatsapp 2:

0 (546) 505 05 99

Ada Cafe

Müşterilerin memnuniyetini temel olarak ilke edinen Ada Cafe şirketimiz faaliyet gösterdiği cafe-restaurant alanında tüm gereksinimlere akılcı çözümler getirmek ve bu misyonda başarılı olmak üzerine kurulmuştur. Şirket olarak alanında uzman çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz her faaliyetin firma prensipleri ve standartlarına uygun olması için her türlü gayreti göstermekteyiz. Hedef kitle olarak belirlediğimiz her müşterimizin cafe-restaurant alanında en iyi hizmeti alması için burada bulunmaya ve faaliyet göstermeye devam etme kararlılığını sürdürüyoruz.

Ada Cafe firmamız gelecekte kendi hizmet alanında daha da uzmanlaşarak hizmet kapasitesini bulunduğundan daha ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bu konuda öncü bir firma olmaya devam ederek gerekli öngörü ve bir plan çerçevesinde,gelecekvizyonumuzu daha çok güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bu çerçevede hareket etmenin muhakkak ki başarı konusunda en iyi kazanım ve gelişmeyi sağlayacağı şüphe götürmez bir gerçektir. Çünkü gelecek öngörüsü aynı zamanda benzersiz fikirler ortaya çıkarmayı, kalite seviyesini artırmayı ve özgün faaliyetleri desteklemeyi gerektirmektedir. Bu doğrultuda yenilikçi yaklaşım, firma ruhumuzu yansıtan en iyi bakış açılarından biri olmayı sürdürecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR