• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ada Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Caner Parti

reklam logosu
  • firma instagram

Ada Döner işletmemiz Tekirdağ merkezde faaliyet gösteriyor. Eşsiz lezzetleri ve benzersiz sunumlarıyla Tekirdağ fast food sektörünün vazgeçmeyenlerin durağı oluyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz ile her zevke ve damak tadına özel çözümler üretebiliyoruz.

İşletme olarak kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Menülerimizin bütün hammaddelerini en taze ve en sağlıklı olanlarından tercih ediyoruz. Hijyenik koşullarda muhafazasını yapıyor, hazırlıyor ve tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bütün lezzetlerimiz ustalarımızın gizli tarifleriyle hazırlanmakta ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız tatları sunuyoruz. Menülerimizin ve mezelerimizin her birini günü birlik hazırlıyor, taptaze şekilde kullanıma sunuyoruz. Doğal baharatlarımızla ve geleneksel lezzetlerimizle hazırladığımız menülerimizi hayranlarıyla buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor, ihtiyaçları, istekleri ve talepleri en iyi şekilde karşılamak adına çaba sarf ediyoruz.

İşletmemiz geniş hizmet yelpazesi içinde yeme içe ve eğlence, hijyenik döner salonları, yemek yenilebilecek yerler, et döner siparişi ve çok daha fazlası sizi bekliyor. Eğer ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir yemek kaçamağı yapmak istiyor ve et döner nerede yenir diye merak ediyorsanız sizleri ve sevdiklerinizi mekânımızda görmekten mutluluk duyarız. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz nezih bir mekana ihtiyaç duyarsanız salonumuza gelebilir, benzersiz lezzetlerimizin tatlarıyla damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Ada Döner olarak en büyük ayrıcalıklarımızdan birisi alo paket servisimizdir. Son derece seri ve hızlı olan alo paket servisimiz sayesinde evlere ve iş yerlerine ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Lezzetlerimizden herkesin, her yerde faydalanabilmelerini sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR