• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adak İnşaat

Adres :

Kaledere Mah. Dumlupınar Sokak No: 24/a Ordu » Ünye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Adak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 557 55 52

Ordu inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; yapı ve inşaat konularında hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar yaptığımız kaliteli işler ve başarılı projeler ile faaliyet alanımızda adımızdan övgü ve takdir ile söz edilen bir inşaat firması olduk. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun titiz çalışmalarımız ile almış olduğumuz inşaat projelerini kalite politikamızdan ödün vermeden; eksiksiz ve tam olarak zamanında tamamlayarak teslim ettik.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize daha estetik, daha ergonomik ve daha ekonomik yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda tasarladığımız projelerin uygulamasında en kaliteli hizmeti ve en kaliteli işçiliği sunmaya çalışıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin zevklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun; mutluluk ve huzur içinde yaşayabilecekleri mekânlar oluşturmaktır. Projelerimiz gerekli mevzuatlara uygun ve eksiksiz olarak hayata geçirilmektedir. Bununla birlikte deprem yönetmeliğin konusunda son derece hassasız. İnşaatlarımızın temelinde radya temel inşaat sistemi uygulanmaktadır.

Etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir ticaret anlayışı firmamızın hem sosyal hayatta hem de ticari hayatta temel prensipleridir. Etkin ve etkili müteahhitlik becerimiz, profesyonel ekipmanlarımız ile yenilikçi ve verimli bir iş ortamında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ekip çalışmasına inanıyoruz. Dolayısıyla ekip çalışmamız sayesinde verimliliğimizi ve üretkenliğimizi en üst seviyede tutmaktayız. Firma olarak hedefimiz ulusal çapta gösterdiğimiz başarılarımızı uluslararası arenaya da taşıyarak sektörde küresel bir marka olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR